Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

HG

Бренд HG був заснований в 1969 році в результаті співпраці шведського бізнесмена Хокана Гіпа (ініціали якого формують назву бренду) та голландської компанії Van Altena B.V. За початковою концепцією, вироби HG були спрямовані на будівельний ринок та ринок обслуговування басейнів, але згодом знайшли своє застосування й в домашньому догляді.

Після років успішного розвитку в компанії настав рецесійний період, проте після стратегічного аналізу ринку, фокус було перенесено на споживчий сектор. HG став брендом, який вирішує всі питання з прибирання та обслуговування будинків. Завдяки постійним інноваціям та розширенню експорту, бренд завоював довіру споживачів по всьому світу. Сьогодні, продукція HG доступна у багатьох країнах світу через різноманітні канали продажу, а споживачі обирають її за надійність та якість.

Асортимент HG включає широкий вибір товарів, зокрема:

  • Засоби для очищення.
  • Засоби для дезінфекції.
  • Засоби для видалення плям.
  • Засоби для догляду за підлогами, меблями, ванними кімнатами та іншими приміщеннями.

Товари бренду розроблені з використанням передових технологій та відповідають найвищим стандартам якості та безпеки.

Виробник має серію продукції ECO, яка виготовляється з не шкідливої для навколишнього середовища сировини, а упаковка виготовлена з матеріалів, які на 100% підлягають переробці.

Вибираючи продукцію HG, користувачі можуть бути впевнені у відмінних результатах та легкості використання, що робить бренд популярним серед тих, хто цінує якість та ефективність у побутових прибираннях.

Обираючи продукцію бренду HG, ви обираєте надійність, якість та ефективність. Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує широкий асортимент продукції HG. Переконайтеся в якості та ефективності товарів торгової марки HG придбавши у нас якісні засоби для чищення. Купіть засіб для видалення накипу чи засіб для чищення килимів та оббивки й у бруду не буде жодних шансів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору