Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Засоби для очистки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Будь-які роботи, будівельні, ремонтні чи прості побутові справи часто супроводжуються різними типами забруднень, як-то застиглі залишки цементу, липкі сліди від наліпок чи жирові забруднення на кухні. Також, забруднення виникають і в процесі експлуатації або ж виникають в результаті впливу факторів навколишнього середовища, наприклад висоли, вапняний наліт, мох чи іржа. Але, більше немає потреби витрачати всі сили для видалення таких забруднень, сьогодні є велике різномаїття засобів для очистки, які допоможуть легко впоратися і з жиром і з мохом.

Засоби для очистки призначені для видалення забруднень з різних поверхонь. Вони охоплюють широкий асортимент продукції, яка призначена для конкретних видів поверхонь (наприклад, скла, металу, пластику) та для спеціалізованих завдань (наприклад, видалення плісняви та грибків, іржі, жирних плям).

Такі засоби можуть мати різну форму випуску, включаючи рідини, порошки, гелі, спреї, та містити різноманітні активні компоненти для ефективного очищення, дезінфекції та догляду за поверхнями, при цьому мінімізуючи ризик пошкодження оброблюваних матеріалів.

Серед спеціальних засобів для очищення можна знайти такі як:

  • Засіб для видалення вапняного нальоту - розчиняє вапняний наліт, часто використовуються для елементів сантехніки та виробів з кераміки.
  • Засіб для видалення висолів - спеціалізований розчин для очищення поверхонь від солевих відкладень, які виникають в процесі експлуатації.
  • Засіб для видалення жиру - ефективні препарати для використання на кухні, використовуючи які легко можна видалити жир та олійні плями.
  • Засіб для видалення залишків цементу - такі засоби розм'якшують і видаляють залишки цементу та будівельні суміші з поверхонь.
  • Засіб для видалення запаху - продукти, які нейтралізують безпосередньо причину неприємних запахів, а не просто маскують їх.
  • Засіб для видалення моху та лишайників - використовується для ефективної очистки зовнішніх поверхонь від рослинних забруднень.
  • Засіб для видалення плісняви та грибків - фунгіцидні засоби, що знищують грибок та плісняву і запобігають їх повторній появі.
  • Засіб для видалення наклейок - спеціальні рідини для розм'якшення клею і легкого видалення наклейок та етикеток.
  • Засіб для видалення іржі - розчини, що перетворює чи видаляє іржу з металевих поверхонь.
  • Засіб для надання блиску - засоби, які полірують та відновлюють первинний вигляд поверхонь.

Засоби для очищення можна підірати практично для будь-яких поверхонь та матеріалів, таких як: бетон, дерево, камінь, кераміка, кахель, нержавіюча сталь, пластик, ПВХ, скло, шпаклівка, штукатурка, фасади, цегла, черепиця, шифер.

Тож, навіть складні забруднення не є проблемою, оскільки інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує широкий асортимент засобів для очищення, які забезпечать вам ефективність роботи та збереження якості оброблюваних поверхонь.

У нас ви можете підібрати та купити засіб для очищення будь-яких поверхонь, наприклад, черепиці чи шиферу, використовуючи професійний миючий засіб для дахів BAYRIS PROFI ROOF CLEANER Concentrat або ж позбавитися від накипу за допомогою засобу для видалення накипу Glutoclean.

Засоби для ефективного вирішення конкретних проблем з забрудненням на різних поверхнях від провідних виробників BAYRIS, Glutoclean, PRIMACOL PROFESIONAL зроблять боротьбу із забрудненнями легкою прогулянкою без зайвого клопоту.

Вгору