Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Бетономішалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бетономішалка - спеціальне будівельне обладнання для змішування компонентів бетону, таких як цемент, пісок, вода та щебінь. Використання бетонозмішувача дозволяє перемішувати компоненти бетону до отримання однорідної маси, необхідної для якісної укладки бетону на будівельних об'єктах.

Бетономішалки можуть бути різних розмірів та потужностей, від малих портативних моделей для домашнього використання до великих промислових установок для великих будівельних проектів.

Існує два основних типи бетономішалок:

 • Редукторна бетономішалка - працює завдяки мотору, на якому встановлений редуктор. Цей механізм захищає мотор від пилу та бруду, роблячи редукторні мішалки більш надійними та тривалими у використанні порівняно з вінцевими. Однак, якщо редуктор вийде з ладу, його важко або навіть неможливо відремонтувати.
 • Вінцева бетономішалка - легше піддається ремонту, в такому типі обладнання барабан повністю оперезується зубчастим колесом (вінецем), що його приводить у рух. Проте, вінець не має захисту від зовнішніх впливів (пилу та бруду), тому частіше піддається поломкам. При придбанні вінцевої бетономішалки важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений вінець (поліуретан, чавун, сталь). Найбільш надійні й тривалі варіанти - зі сталевим вінцем, хоча вони й дорожчі. Поліуретановий вінець коштує менше, але швидко зношується. Найоптимальнішим за співвідношенням ціни та якості є чавунний вінець, але він родукує багато шуму під час роботи.

За типом застосування бетономішалки бувають:

 • Механічні - працюють за допомогою механічного змішування, зазвичай за допомогою обертового барабану або лопатей, які змішують компоненти бетону. Вони можуть бути напівавтоматичними або повністю автоматизованими, в залежності від потужності та функціональності.
 • Портативні - зазвичай мають невелику потужність та призначені для використання на невеликих будівельних майданчиках або вдома. Вони можуть мати різні об'єми барабану й використовуватися для змішування невеликих обсягів бетону.
 • Статичні - використовуються на великих будівельних майданчиках, мають значну потужність та здатні змішувати великі обсяги бетону. Їх зазвичай встановлюють на постійному місці і вони працюють за допомогою механічних частин.
 • Мобільні - оснащені колесами або навісними механізмами, які дозволяють легко їх переміщати.

Залежно від методу змішування розділяють два основних типи бетонозмішувачів:

 • Бетономішалка з гравітаційним перемішуванням - змішування відбувається за допомогою обертового барабану, в якому розміщені лопаті, що перешкоджають прилипанню будівельної суміші до барабану.
 • Бетономішалка з примусовим перемішуванням - змішування цементу відбувається у нерухомому барабані, який обертається за допомогою електродвигуна та лопатей. Розчин, змішаний в таких мішалках має більш якісну консистенцію. Однак ціна такого обладнання зазвичай вища порівняно з мішалками з гравітаційним змішуванням.

Крім того, за характером роботи виділяють бетономішалки з безперервною та періодичною роботою, які мають обов'язкові інтервали простою.

Як обрати бетономішалку? Якщо вам треба купити бетономішалку, то слід звернути увагу на такі характеристики як:

 1. Тип бетонозмішувача (вінцевий / редукторний).
 2. Потужність двигуна - важливий аспект при виборі бетономішалки. Наприклад, для мішалок з барабаном об'ємом 125 літрів, оптимальна потужність двигуна складає не менше 550 Вт, а для мішалок з барабаном об'ємом 140 або 160 літрів - не менше 700 - 800 Вт.
 3. Також, важливо враховувати максимально допустиме навантаження для побутової електричної мережі напругою 220 В, щоб уникнути перевантаження.
 4. Робочий об'єм бака - кількість готової суміші, яка залишається всередині бака навіть при його обертанні чи нахилі.
 5. Принцип роботи (примусове / гравітаційне змішування).

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує широкий вибір будівельного обладнання, зокрема у нас кожен майстер може купити редукторний бетонозмішувач чи бетонозмішувач примусової дії або ж інший тип обладнання залежно від побажань та вимог роботи. В асортименті нашого магазину представлене якісне будівельне обладнання від провідних виробників за доступними цінами.

Вгору