Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Болгарки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Болгарка - потужний електричний інструмент, також відомий як кутова шліфувальна машина. 

Болгарка використовується для таких завдань як:

Різання матеріалів - металу, каменю, кераміки, бетону та інших.

Шліфування та полірування - деякі моделі оснащені додатковими насадками для шліфування та полірування поверхонь.

Обробка поверхонь - інструмент можна використовувати для обробки різноманітних поверхонь (зняття фарби, очищення, вирівнювання).

Залежно від призначення пристрою, його потужності, форми та інших особливостей болгарки можна розділити на декілька типів, а саме:

 • за джерелом живлення мережеві та акумуляторні;
 • за призначенням побутові та професійні;
 • за кількістю ручок одноручні та дворучні;
 • за типом двигуна бензинові та пневматичні.
 • Мережеві болгарки - найбільш популярні серед користувачів, працюють від мережі. Не залежать від наявності пального, але слід враховувати, що на місці роботи повинна обов’язково бути розетка.
 • Акумуляторні болгарки - працюють від акумулятора, підходять для роботи в будь-якому місці, що дуже зручно. Однак, акумуляторні болгарки мають меншу потужність та обмежений час використання, який визначається об’ємом заряду акумулятора.
 • Побутові болгарки - призначені для використання вдома, мають невелику потужність та розміри, не призначені для довготривалої, неперервної роботи.
 • Професійні болгарки - необхідний інструмент для використання на професійному рівні. Вони мають достатню потужність та можуть працювати тривалий час без перерв, оскільки мають захист від перегріву. Великою перевагою таких болгарок є можливість роботи з насадками будь-якого діаметра та призначення.
 • Одноручні болгарки - зазвичай, при роботі з такими моделями майстер тримає болгарку за корпус, проте за необхідності можна прикріпити додаткову ручку з боку від редуктора.
 • Дворучні болгарки - у таких моделях одна основна ручка прикріплена до задньої частини корпусу інструмента. Вона може обертатися для більшої зручності. Крім цього, є можливість прикріпити ще одну додаткову ручку. Вона може фіксуватися в кількох положеннях.
 • Бензинові болгарки - їх часто називають бензорізами. Великою перевагою таких моделей є робота на бензині. Такий інструмент підходить для роботи в польових умовах. Такі пристрої дуже потужні та призначені для різання дуже твердих матеріалів. Недоліком цього типу є неможливість використання її як шліфувальної машинки.
 • Пневматичні болгарки - працюють за допомогою спеціальних компресорів. Основною їх перевагою є підвищена швидкість обертання дисків, а також наявність захисту від перегріву та перевантаження. Тому цей пристрій можна використовувати протягом тривалого періоду. Зазвичай такими болгарками користуються на підприємствах з металообробки, оскільки вони можуть працювати в умовах високої вологості та призначені для обробки твердих будівельних матеріалів.

Зазвичай, болгарки оснащені круглими або дисковими насадками з різноманітними абразивними матеріалами, що дозволяє майстру виконувати різноманітні завдання. Болгарка - незамінний інструмент для професіоналів та побутових майстрів завдяки своїй універсальності та ефективності.

При виборі болгарки для власних потреб слід звернути увагу на такі параметри як:

 • Потужність - важливо вибрати болгарку з потужністю, що відповідає потребам в роботі.
 • Діаметр диска - розмір диска визначає максимальний діаметр різу або шліфування.
 • Безпека - важливо переконатися, що інструмент має необхідні системи безпеки (захист від випадкового запуску, захисний кожух і т.д.).

В інтернет-магазині 🛍️ Farbers серед широкого вибору інструментів для різання, шліфування та обробки різноманітних матеріалів кожен майстер знайде необхідну модель болгарки, яка найкраще задовольнить всі потреби. У нас ви знайдете якісні болгарки від провідних виробників інструменту, таких як DeWALT, Vitals, Yato, що забезпечить швидкість, комфорт та якість проведення запланованих робіт.

Вгору