Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Фуга

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фуга, як будівельний матеріал, являє собою суміш або розчин, який використовується для заповнення та затирання швів між плиткою (бетонною, клінкерною), каменем, керамогранітом, скломозаїкою та іншими будівельними матеріалами. 

Типові складові фуги містять цемент, піщану суміш, полімерні добавки, пігменти для забарвлення, воду. Також, фуга може бути виготовлена на цементній, акриловій або епоксидній основі.

Головна функція цього матеріалу - створення міцного, естетичного і водонепроникного з'єднання між різними поверхнями, а також запобігання проникненню вологи та бруду у шви.

Серед основних особливостей та переваг можна виділити:

  • Різноманітність - асортимент цього матеріалу доволі широкий по таким критеріям, як основа, призначення та сфера використання, що дає змогу підібрати максимально підходящий продукт для запланованих робіт.
  • Палітра - продукція різноманітної кольорової гами дає можливість підібрати фугу відповідно до кольору та відтінку, наприклад, плитки або каменю, для створення естетичного декоративного ефекту.
  • Захист - фуга заповнює порожнечі між плитками або каменем, створюючи непроникний бар'єр для вологи, бруду та бактерій.
  • Міцність - за допомогою фуги створюється міцне з'єднання між будівельними матеріалами, що запобігає руху чи розшаруванню матеріалів.

Основними сферами застосування для фуги є:

  • Покриття підлоги - заповнення швів між плитками або каменем на підлозі. Це допомагає створити рівну та міцну поверхню, а також запобігає проникненню води та бруду в підлогу.
  • Облицювання стін - після монтажу оздоблювального матеріалу на стіну, фуга використовується для заповнення швів між ним. Це допомагає створити герметичні з'єднання і дарує приємний зовнішній вигляд.
  • Фасади будівель - у зовнішніх роботах фуга використовується для заповнення швів між кам'яними або керамічними облицювальними панелями на фасадах будівель. Це допомагає захищати будівлю від вологи.
  • Басейни - у внутрішніх і зовнішніх басейнах фуга використовується для заповнення швів між плитками або мозаїкою, що допомагає підтримувати гігієну та запобігає утворенню плісняви та грибка.

Кухні та ванні кімнати - фуга використовується для облицювання підлоги, стін, душових кабін та інших поверхонь для забезпечення міцного, довговічного та герметичного з'єднання, яке, до того ж легко очищати.

В інтернет-магазині 🛍️ Farbers представлений широкий асортимент матеріалів для фугування, які можна обрати за різними параметрами, такими як колір, тип, розмір, виробник, властивості та ціновий діапазон.

Вгору