Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Засоби для сауни та лазні

З давніх-давен лазні були популярними в користуванні, це не лише місце для релаксації, а й корисний спосіб для здоров'я та гармонії. Затишні, дерев’яні будиночки чи приміщення часто використовуються з метою покращення здоров’я, зокрема для очищення організму, розслаблення м'язів, покращення кровообігу та дихання, зменшення стресу, поліпшення сну, зміцнення імунної системи.

Попри переваги та користь для здоров’я від використання лазні не слід забувати й про правильний догляд за такими приміщеннями. Оскільки лазня - приміщення з підвищеним рівнем вологи, існує високий ступінь ризику зараження дерев’яних поверхонь (лежаків) грибком, пліснявою та іншими шкідливими патогенами, які можуть зробити приміщення непридатним до користування і швидше заподіють шкоду, ніж принесуть користь.

Для того, щоб уникнути таких проблем слід використовувати засоби захисту для деревини, такі як антисептики. Серед різновидів антисептичних засобів для лазні можна виділити такі:

  • Водорозчинні антисептики - для обробки дерев'яних поверхонь, що не контактують з водою, і відрізняються високою проникною здатністю. Вони захищають дерев'яні елементи від грибків і шкідливих організмів, але їх рекомендується поєднувати з лаками, які забезпечують вологостійкість.
  • Масляні антисептики - глибоко проникають у структуру деревини й утворюють міцний захисний шар на поверхні, який запобігає проникненню води та захищає від зовнішніх впливів. Проте такі антисептики можуть змінювати колір деревини та мати специфічний запах, тому їх застосовують лише для зовнішнього оздоблення.
  • Комбіновані препарати - поєднують властивості як водних, так і масляних антисептиків, а також мають виражені протипожежні властивості.

Безперечно, купити антисептик для деревини важливий крок, але не останній. Просочена антисептичним засобом деревина потребує подальшої обробки лакофарбовими матеріалами, такими як лак для лазень та саун або спеціальне масло для лазні.

Слід також, звернути особливу увагу на склад засобу, необхідно обрати такий, який містить мінімальну кількість токсичних компонентів. Також, якщо ви вирішили купити водорозчинний антисептик, необхідно дізнатися, які фінішні оздоблювальні матеріали можна використовувати для подальшої обробки.

Якщо, обробляти необхідно вже застарілу деревину, в такому випадку допоможе засіб для відбілювання деревини.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers представляє широкий спектр засобів для деревозахисту, зокрема й засоби для сауни та лазні. У нас ви можете купити якісні антисептики від провідних виробників за доступними цінами.

Подбайте про захист дерев’яних поверхонь, зокрема лежаків та полиць та забезпечте довговічну та безпечну експлуатацію лазні та сауни.

Немає товарів

Вгору