Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ґрунтовки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ґрунтовка - спеціальна рідина або паста, яка використовується, з метою підготовки поверхні та забезпечення кращого зчеплення покриття з поверхнею.

Ґрунти можуть мати різний склад спеціально призначений для тих чи інших потреб, наприклад, для:

  • Підвищення рівня адгезії - адгезійні ґрунтовки забезпечують краще прилягання фарби або іншого покриття до поверхні, та роблять його більш стійким та довговічним. Також, існує ґрунтовка глибокого проникнення (глибокопроникаюча), підсилює структуру поверхні та покращує адгезію покриття.
  • Захисту від корозії - антикорозійний ґрунт захищає металеві поверхні від впливу вологи та виникнення корозійних процесів.
  • Запобігання проникненню води - гідроізоляційна ґрунтовка утворює бар'єр, який запобігає проникненню води в структуру матеріалу.
  • Запобігання грибкам та плісняві - протигрибкові ґрунтовки мають властивості запобігати розвитку грибків та плісняви на поверхнях.
  • Для бетонних основ - ґрунтовка бетонконтакт, призначена для нанесення на непоглинаючі поверхні (бетон) з метою покращення зчеплення між поверхнею та покриттям.
  • Універсальні ґрунтовки - деякі види ґрунтів можна використовувати на різних типах поверхонь, що робить їх універсальними для використання в різних ситуаціях.

Ґрунти можуть бути відразу готові до використання, а бувають у вигляді концентрату, який потребує попереднього розведення з водою, що дозволяє контролювати консистенцію та товщину покриття.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers представляє широкий асортимент продукції для підготовки поверхонь перед фінішним покриттям, зокрема і ґрунтовки. У нас ви можете купити ґрунтовку для стін, що забезпечить якісне та довговічне фінішне покриття.

Також, в асортименті є ґрунтовка для металу та ґрунтовка для дерева по доступним цінам від провідних виробників, таких як AURA, Alpina, BAYRIS, CAPAROL, Ceresit, Eskaro, Kompozit, Śnieżka. Обирайте ґрунтовку у нас та будьте впевнені в якості та надійності майбутнього покриття.

Вгору