Повернути товар придбаний в інтернет-магазині оздоблювальних матеріалів 🛍️ Farbers (або обміняти його на інший аналогічний) можна протягом 14 днів із дня покупки. Це правило поширюється на товари належної якості, тобто невикористані та непошкоджені.

Повернення товару належної якості

Щоб повернути або обміняти товар належної якості, треба дотримуватися умов його повернення:

 • товар не задовольняє Покупця за кольором чи обсягом (вагою);
 • товару немає в Переліку тих, що не підлягають обміну та поверненню;
 • товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, в якому його купували;
 • минуло менше 14 днів з моменту придбання товару;
 • є касовий або товарний чек.

Якщо отриманий товар відповідає замовленню, вартість його доставки в інтернет-магазин оплачує Покупець.

Нестандартний товар, виготовлений на індивідуальне замовлення Покупця, наприклад, кольорова фарба, не підлягає поверненню.

Право повернення або обміну товара належної якості передбачено ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Стаття 9. Право споживача при придбанні товару належної якості» говорить про те, що:

 1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
  Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти. Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України. Якщо отриманий товар відповідає замовленню, вартість його доставки в інтернет-магазин оплачує Покупець. Нестандартний товар, виготовлений на індивідуальне замовлення Покупця, наприклад, кольорова фарба, не підлягає поверненню.
 2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
 3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору — в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Повернення товару неналежної якості

Для повернення товару необхідно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину, який уточнює характеристики товару, умови його використання та зауваження щодо якості.

Інтернет-магазин передає отриману інформацію виробнику для перевірки якості товару тієї ж партії, враховуючи умови його фактичного використання. У разі підтвердження виробником неналежної якості товару інтернет-магазин приймає повернення товару та повертає його вартість покупцю в повному обсязі або обмінює на аналогічний товар належної якості.

Обміну та поверненню не підлягають

Відповідно, встановлених Законом правил, обміну та поверненню не підлягають такі товари:

 • тонована в колір або продана на розлив лакофарбова продукція;
 • товари нарізані чи розкроєні під розмір, визначений покупцем;
 • товари в аерозольній упаковці;
 • рукавички;
 • килимові вироби метражні.