Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Коронки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Коронки - спеціальний інструмент для свердління отворів в різних матеріалах, таких як дерево, метал, бетон або камінь. Вони виготовляються з високоякісних матеріалів, що дозволяє ефективно виконувати різні завдання зі свердління отворів різного діаметра та глибини.

Здається, що неможливо просвердлити отвір в міцному камені чи бетоні, але це не так. Коронки виготовляються з різних міцних матеріалів, таких як вуглецева сталь, карбід вольфраму або алмази, залежно від призначення та типу робіт, для яких вони призначені. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, що робить їх придатними для різних умов роботи. Тож, можна з однаковою легкістю просвердлити і цеглу і бетон.

Сьогодні вже не проблема зробити отвір потрібного розміру та глибини для встановлення електричних розеток, водопровідних труб, каналізаційних систем, вентиляційних шахт та інших будівельних елементів. Використовуючи коронку можна швидко і точно свердлити отвори потрібного розміру без зайвих зусиль.

Залежно від призначення та матеріалу, який потрібно свердлити коронки бувають різних типів і розмірів (від кількох міліметрів до декількох десятків сантиметрів). Деякі можуть мати додаткові функції, такі як вбудовані відвідні канавки для видалення стружки або системи охолодження для зменшення нагрівання в процесі роботи.

В інтернет-магазині 🛍️ Farbers ви можете купити коронку потрібного розміру для ваших потреб. Надійний та якісний інструмент від провідних виробників прослужить вам довгий час, пришвидшить та спростить виконання запланованих робіт

Вгору