Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кріплення для гіпсокартону

Кріплення для гіпсокартону - спеціальні матеріали та комплектуючі, призначені для кріплення гіпсокартонних листів до різних поверхонь, а також для з'єднання гіпсокартонних конструкцій між собою. Ця категорія товарів охоплює різноманітні види кріплень, такі як шурупи, дюбелі, скоби, анкери, кутові кріплення та інші специфічні деталі притаманні роботі з цим матеріалу.

  • Шурупи для гіпсокартону - кріпильні елементи, які використовуються для кріплення гіпсокартонних листів до каркаса під час монтажу гіпсокартонних конструкцій. Вони мають особливу форму та різьблення, що дозволяє їм ефективно фіксуватися в металевих або дерев'яних каркасах без пошкодження гіпсокартону. Вони мають тонкий та гострий кінчик, що дозволяє легко проникати через гіпсокартон й прикріплювати його до каркаса. Зазвичай такі шурупи мають широку головку зі спеціальним різьбленням, яке допомагає підвищити тягову міцність кріплення й запобігає «затоплюванню» у гіпсокартонному матеріалі.
  • Дюбелі для гіпсокартону - використовуються для надійного кріплення гіпсокартонних конструкцій до стін або до металевого каркаса. Зазвичай мають форму гвинта або трубки й виготовляються з металу або пластику. Вони можуть мати різні розміри та конфігурації залежно від вимог конкретного проєкту.
  • Підвіс для гіпсокартону з механізмом розтискання - забезпечує надійне закріплення профілю до основи. Складається з двох компонентів: тяги та анкерного підвісу з механізмом затиску.
  • Універсальна скоба - використовуючи цей кріпильний елемент прикріплюють підвісні стелі до перекриття, а також кріплять профілі до стін.
  • Поздовжній з'єднувач - застосовується для збільшення довжини несучих профілів, цей елемент має форму літери "П". Для забезпечення максимальної міцності, середина з’єднувача увігнута, а з бокових сторін передбачені упорні замки. Зазвичай вони виготовляються з оцинкованої сталі.
  • Кутовий з'єднувач - має форму лопаточки, схожої на літеру "Т", із двома кріпильними пелюстками та двома засувками. Виготовлений методом холодного штампування з оцинкованої сталі, він призначений для з'єднання гіпсокартонних профілів у формі "Т" на одному рівні, а також використовується при монтажі металевих каркасів підвісних стель.
  • Краб для гіпсокартону - спеціальний кріпильний елемент, призначений для стикування кількох профілів під час монтажу конструкцій підвісних стель.
  • Дворівневий з'єднувач - використовується для з'єднання металевих профілів, розташованих перпендикулярно один одному в різних рівнях. Один профіль розміщується поверх іншого, що дозволяє створити дворівневу конструкцію без необхідності вирізати профілі. Головна сфера застосування цього з'єднувача - монтаж металевих каркасів підвісних стель, включаючи одно- і дворівневі структури. Використання дворівневих з'єднувачів дозволяє значно полегшити та прискорити процес монтажу.

Вибір відповідного кріплення для гіпсокартону залежить від конкретного типу конструкції, типу поверхні та запланованого навантаження на поверхню. Надійні кріплення для гіпсокартону дозволяють створити міцну та стійку конструкцію, яка прослужить довгий час.

Тож, перш ніж купити кріплення для гіпсокартону необхідно визначитися з конкретним кріпильним елементом, який потрібен для виконання тих чи інших робіт.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує широкий асортимент гіпсокартонних кріплень по доступній ціні серед яких кожен майстер зможе знайти та замовити необхідні кріпильні елементи для надійного та якісного монтажу стель, стін чи гіпсокартонних конструкцій.

Немає товарів

Вгору