Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Фени будівельні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фен будівельний - електроінструмент, призначений для нагрівання та випрямлення різноманітних матеріалів. Зазвичай, такий інструмент використовується для робіт де потрібне точне контрольоване нагрівання. 

Будівельні фени можна розділити на такі види:

  • Побутові будівельні фени - використовуються для невеликих домашніх потреб. Вони підходять для таких завдань, як розігрівання пластмаси, зняття фарби або лаку, а також для розморожування труб у зимовий період. Такі інструменти мають невелику потужність та базовий функціонал.
  • Професійні будівельні фени - використовуються для середніх та великих будівельних робіт, а також у виробничих та комерційних цілях. Вони ефективні для широкого спектра завдань, мають середню або велику потужність, широкий спектр температурних режимів, додаткові насадки та функції для забезпечення ефективності.
  • Промислові будівельні фени - використовуються у важких умовах, для великих масштабних проєктів, а також в промисловому виробництві для розігрівання великих поверхонь, вигинання металу та інших завдань великого масштабу. Мають високу потужність, різні температурні режими, великий асортимент насадок та функцій для різноманітних завдань. Зазвичай мають вбудовані системи захисту та довгий термін служби.

В основному будівельні фени використовують для таких задач, як:

  • Зняття фарби з різних поверхонь (дерево, метал, пластик тощо).
  • Термофени часто використовуються для зварювання пластмаси, труб, плиток, а також для зварювання деяких металів.
  • Використовуються для ремонту та монтажу (склеювання, відновлення форми пластмаси, паяння тощо).

Якщо ви вирішили купити будівельний фен, то при виборі слід звернути увагу на такі параметри як:

Потужність - один з найважливіших параметрів. Вибір потужності залежить від конкретної роботи, яку планується виконувати.

Температура - деякі фени дають можливість регулювати температуру, що дозволяє налаштувати його для конкретних завдань.

Функції безпеки - деякі моделі мають захист від перегріву або автоматичне вимкнення.

Довжина шнура - важливо враховувати довжину шнура, особливо якщо ви працюєте далеко від джерела електроживлення.

Додаткові функцій - деякі моделі мають корисні додаткові функції, які спрощують роботу. Тож, слід звернути увагу чи має обраний фен індикатор температури (дозволяє регулювати нагрівання повітряного струменя), систему холодного обдування (забезпечує захист від перегріву), функцію стабілізації теплового потоку (рівномірно подає струмінь повітря заданої температури), термозахисний кожух, захисний фільтр (запобігає потраплянню пилу та інших дрібних частинок на поверхню).

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує ознайомитися з асортиментом будівельних фенів від провідних виробників в галузі виробництва електроінструменту, таких як DeWALT, Vitals, Yato та обрати будівельний фен враховуючи потреби та завдання, які потрібно виконати. 

Вгору