Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Стрічка гідроізоляційна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стрічка гідроізоляційна - матеріал, який використовується для створення надійного захисту від проникнення вологи в будівельні конструкції. Зазвичай, виготовляється з гнучких матеріалів (бітум, полімери, гума), і має форму стрічки різної довжини та ширини, з або без клейової основи.

Основна її функція полягає в утворенні непроникного бар'єра, для води в будь-які будівельні елементи (стіни, покрівлі, фундаменти). Стрічку можна використовувати для з'єднань, герметизації швів та тріщин, армування, в місцях де можливе проникнення вологи. Матеріал добре адаптується до різних поверхонь і форм, що робить його важливим компонентом у будівельних роботах.

Основними перевагами стрічки гідроізоляційної є:

Ефективний захист - створює непроникний бар'єр для вологи.

Гнучкість та адаптивність - легко пристосовується до різних форм та поверхонь, а також компенсує невеликі рухи будівельних матеріалів.

Висока міцність зчеплення - має відмінну адгезію до різних поверхонь, що забезпечує надійне зчеплення з будівельними матеріалами.

Простота монтажу - легко використовувати без необхідності використання спеціальних інструментів або навичок.

Стійкість до атмосферних впливів – не псується під впливом ультрафіолетового випромінювання та температурних змін, що забезпечує тривалий термін служби гідроізоляційного шару.

Серед основних типів гідроізоляційних стрічок можна виділити наступні:

Бітумна гідроізоляційна стрічка - виготовлена на основі бітуму, має високу міцність та гнучкість. Герметизуюча бітумна стрічка ідеально підходить для захисту примикань елементів покрівлі (стрічка покрівельна), еркерів, мансардних вікон, водостоків, навісів тощо.

Армуюча гідроізоляційна стрічка - має в складі армувальні волокна, забезпечує високу міцність та стійкість до розривів, слугує для підвищення загальної міцності гідроізоляційного покриття.

Полімерна гідроізоляційна стрічка – має високу міцність та еластичність, широко використовується для герметизації швів та тріщин у будівлях.

Найзручнішою формою випуску є самоклеюча гідроізоляційна стрічка – гідроізоляційний матеріал з клейким шаром на одній зі сторін. Знявши захисну плівку перед використанням можна легко і швидко прикріпити її до різних поверхонь без використання додаткового клею. 

Серед широкого асортименту гідроізоляційних матеріалів в інтернет-магазині 🛍️ Farbers, ви можете купити стрічку гідроізоляційну для будь-яких потреб, будь-якої ширини та довжини, від відомих виробників Aqua Protect, Den Braven, Eskaro та інших, для забезпечення надійного захисту вашого дому від згубного впливу вологи.

Вгору