Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Клей для теплоізоляції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Клей для теплоізоляції - спеціалізований клейовий склад, призначений для надійного кріплення теплоізоляційних матеріалів до різних поверхонь будівель та споруд та призначений для використання в різних сферах будівництва: зовнішнє та внутрішнє утеплення фасадів / приміщень, утеплення покрівель та мансард, теплоізоляція підлог і фундаментів.

Він забезпечує міцне зчеплення ізоляційних плит з основою, гарантуючи довговічність і ефективність теплоізоляційної системи. Застосування спеціалізованого клею дозволяє досягти високої теплозберігаючої ефективності, запобігає утворенню мостиків холоду та сприяє збереженню оптимального мікроклімату в приміщеннях.

Клей для теплоізоляції застосовується для монтажу різних видів теплоізоляційних матеріалів, таких як:

  • Екструдований пінополістирол (XPS).
  • Експандований пінополістирол (EPS).
  • Мінеральна вата (скловата, кам'яна вата).
  • Пінопласт.
  • Інші теплоізоляційні матеріали.

Клей для теплоізоляції варіюється також і за типом складу:

Поліуретановий клей - швидко застигає, забезпечує міцне зчеплення, стійкий до вологи та температурних змін.

Цементний клей - екологічний, підходить для важких теплоізоляційних плит, стійкий до вогню.

Акриловий клей - еластичний, дозволяє теплоізоляційним матеріалам "дихати", забезпечує паропроникність.

Бітумний клей - використовується для гідроізоляції та теплоізоляції в складних умовах.

Перед тим як купити клей для теплоізоляції важливо звернути увагу на тип теплоізоляційного матеріалу, особливості поверхні, на яку він буде наноситися, а також на умови експлуатації теплоізоляційної системи. 

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує широкий вибір асортименту клею для теплоізоляції від провідних брендів Caparol, Kreisel, Alpina для створення ефективної теплоізоляційної системи будинку. Пам’ятайте, що правильний вибір та якісне застосування клею забезпечить довговічність утеплення та комфорт у вашому домі.

Серед рекомендованих товарів даної категорії, за особливу популярність та ефективність використання, можна виділити Caparol CAPATECT STANDARD 175 - порошкова мінеральна суміш, призначена для розчину, який використовується для склеювання плит з мінеральної вати та пінополістиролу.

А, якщо, є необхідність утеплити малоповерховий будинок, то слід купити клей Kreisel TF 15 Expert - призначений для склеювання і формування посиленого основного шару панелей з мінеральної вати та пінополістиролу.

Також, останнім часом набирають популярності утеплювачі у вигляді піни-клею, які використовуються для ущільнення, звуко- і теплоізоляції, а також монтажу. Ефективним та якісним представником цієї категорії є піна Grower TF45 - продукт, який відзначається відмінними характеристиками експлуатації, високою адгезією до різних матеріалів та стійкістю до вологості та плісняви.

Вгору