Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Шпателі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для кожного типу ремонтних чи будівельних робіт потрібно використовувати спеціальний інструмент. Шпатель є важливим та незамінним інструментом в оздоблювальних роботах.

Для того, щоб обрати шпатель який спростить процес та забезпечить якісний результат потрібно враховувати низку параметрів інструменту.

Спершу необхідно визначитися із типом шпателя. За типами шпателі можна розділити на такі категорії:

  • Малярний - використовується для різних малярних робіт, таких як нанесення фарби, шпаклювання або видалення фарбового шару. Малярний шпатель може мати різні розміри та форми лез.
  • Фасадний - використовуються для робіт з фасадом будівель, таких як штукатурення, вирівнювання та фінішне оздоблення поверхні. Фасадні шпателі мають широке лезо та міцну конструкцію для роботи з великими площами.
  • Гумовий - виготовлений з гуми або силікону і використовується для нанесення та розподілу клею, герметиків або інших матеріалів. Використовуючи гумовий шпатель можна рівномірно розподіляти матеріал без пошкодження поверхні.
  • Шпалерний шпатель - як видно із його назви, призначений для нанесення та вирівнювання шпалер або обклеювання стін. Шпалерні шпателі можуть мати широке лезо для швидкого покриття великої площі або вузьке лезо для роботи на вузьких поверхнях.
  • Механічний шпатель - призначений для механічного нанесення чи розгладження сумішей, він допомагає вирівнювати поверхні без зусиль.
  • Інші типи шпателів - ця категорія включає кутові шпателі для робіт в кутах, пластикові шпателі для нанесення матеріалів на великі площі, розписні шпателі для творчих робіт.

Також при виборі інструменту слід звернути увагу на матеріал конструкції. Шпателі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, пластик, нержавіюча сталь або гума. Кожен матеріал має свої переваги та сфери застосування залежно від типу робіт.

Шпатель може мати різні функціональні характеристики, наприклад широке лезо для нанесення матеріалів на великі площі, вузьке лезо для робіт у вузьких місцях або зубчасте лезо для нанесення клею для плитки.

Не зайвим буде звернути увагу на бренд, оскільки шпателі виготовляють різні виробники, слід обрати тих, хто вже завоював довіру користувачів, серед яких COLOR EXPERT, INGCO, Olejnik J.L, WoffMann та інші.

Також, слід пам’ятати, що для того, щоб не купувати новий шпатель, можна придбати додаткові аксесуари у вигляді змінних лез, запасних частин або комплекти з різними типами шпателів для різних потреб.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers представляє широкий вибір якісних та надійних товарів для виконання різноманітних завдань з оздоблення та ремонту. У нас ви можете купити шпатель для гіпсокартону чи шпатель для шпаклівки за приємними цінами. А для виконання творчих робіт з оздоблення інтер’єра вам ідеально підійде шпатель для декору.

Вгору