Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вогнебіозахист

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Деревина вимагає захисту особливо від вогню та шкідників з огляду на природну вразливість матеріалу до цих чинників. Споконвіку саме деревина була і є популярним матеріалом для будування та оздоблення. Навіть в сучасному світі дерево навкруги нас, ми маємо в будинках дерев’яні вікна та двері, віддаємо перевагу дерев’яним меблям, будуємо тераси та фасади із дерева. І зважаючи на таку тенденцію виробники засобів для деревозахисту подбали про якісний захист дерев’яних поверхонь від впливу негативних факторів.

Сьогодні популярність має вогнебіозахист для дерева - спеціальний засіб для покриття (просочення) дерев’яних поверхонь, який захищає від шкідників та можливого поширення вогню. Основною метою використання засобу є зменшення ризику виникнення пожежі, а також збереження дерев'яних матеріалів від руйнування шкідниками.

Основні функції вогнебіозахисту для дерева включають:

  • Зменшення горючості - засіб зменшує горючі властивості дерева, що робить його менш схильним до спалаху та пожежі. Після нанесення, засіб створює захисний шар на поверхні дерева, який запобігає проникненню вогню й знижує швидкість його поширення.
  • Збереження структури дерева - допомагає зберегти структуру дерева, запобігаючи його перегріванню та деформації під впливом високих температур.
  • Захист від шкідників - деревина доволі вразливий матеріал до нападів різних шкідників, таких як терміти, хрущі, метелики, короїди тощо. Ці організми пошкоджують структуру дерева, знижуючи її міцність та тривалість експлуатації. Застосування вогнебіозахисту допоможе запобігти таким пошкодженням та зберегти поверхню у гарному стані.

Вогнебіозахист можна наносити на дерев'яні поверхні різними способами, такими як фарбування, ґрунтування, нанесення спеціальних просочень, антисептиків, імпрегнатів.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує якісні засоби для захисту деревини, у нас ви можете купити ґрунт глибоко консервуючий BAYRIS BASE-GRUNT або ж еко-біозахист для деревини BAYRIS ECO-BIO PROTECT. Також, в асортименті є й інші засоби вогнебіозахисту, які допоможуть зберегти дерев’яні поверхні в прекрасному стані.

Вгору