Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Лазурі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лазурі - спеціальний захисний засіб, який використовуються для обробки дерев'яних поверхонь з метою захисту від вологи, ультрафіолетового випромінювання, грибка та інших негативних впливів навколишнього середовища.

Попри захисну функцію, лазурі надають деревині й додатковий декоративний ефект, підкреслюючи її природну красу і текстуру.

Лазурі використовуються для обробки різних дерев'яних поверхонь, таких як:

  • Садові меблі та декоративні вироби.
  • Фасади будинків та зовнішні дерев'яні конструкції.
  • Дерев'яні підлоги та сходи.
  • Ворота, паркани та інші елементи інтер'єру та екстер'єру.

Лазур для деревини можна розділити на декілька типів за критерієм зовнішнього вигляду оброблених поверхонь:

Прозорі лазурі. Це засоби, які утворюють на поверхні деревини прозорий захисний шар, який дозволяє бачити природну текстуру та колір дерева.

Колірні лазурі. Такі засоби містять у своєму складі додатковий пігмент, який надає деревині бажаний колір або відтінок.

Матові / глянцеві лазурі. Такі типи лазурі забезпечують різні види фінішного покриття, від матового до глянцевого, що додає додаткової варіативності у виборі декоративного ефекту.

А залежно від складу, лазурі можна розділити на такі категорії як:

Водні лазурі - мають водяну основу, містять світлостійкі пігменти, біоцидні компоненти та акрил у формі дисперсії. Такі засоби відрізняються високою проникною здатністю у деревину та забезпечують тривалий захист від негативного впливу навколишнього середовища. Вони безпечні для здоров'я людини та підходять для використання у будь-яких приміщеннях, включаючи дитячі кімнати, лазні та сауни.

Лазурі на розчинниках - найбільш стійкі до змін погодних умов та забезпечують високий рівень захисту від УФ-випромінювання. Зазвичай вони містять органічні розчинники або алкідний лак, які випаровуються до повного висихання, тому вони зазвичай використовуються для зовнішніх робіт.

Олійні лазурі - містять компоненти на основі різних видів олій, таких як касторова, лляна або апельсинова олія, а також каніфольний ефір та рослинні спирти. Вони надають захист від грибка та попереджують пожовтіння або посиніння деревини, підкреслюючи її структуру волокон. Деякі масляні засоби можуть бути безбарвними, а інші можуть містити пігменти для надання більш насиченого кольору дерев'яним виробам.

Завдяки своїй захисній та декоративній функціям, лазурі є популярним вибором для тих, хто шукає засіб для продовження терміну експлуатації та привабливості дерев'яних конструкцій.

В інтернет-магазині 🛍️ Farbers кожен, хто бажає забезпечити естетичний зовнішній вигляд та якісний захист для дерев’яних поверхонь може підібрати та купити лазур для дерева по доступній ціні від відомих виробників, таких як Alpina, Altax, BAYRIS.

Вгору