Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

BIODUR

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Biodur Natural Durability - вітчизняний виробник, який спеціалізується на виробництві аерозолів, фарб та розчинників, які широко використовуються в ремонті, домашньому господарстві та автомобільній промисловості. Склади компанії розташовані в Україні та Польщі, а географія ринку збуту охоплює 17 країн світу, оскільки вся продукція відповідає європейським / міжнародним стандартам безпеки. 

Серед асортименту Biodur можна придбати:

  • Фарбу молоткову, яка виготовлена на основі алкідно-стиролової смоли та використовується для нанесення на сталеві конструкції, ковані вироби, огорожі тощо. Також, застосовується для поверхонь із чорних металів, як чистих, так і оцинкованих. Фарба молоткова захищає метал від атмосферного впливу, забезпечує протикорозійний захист, надає декоративний ефект молоткового карбування. Фарбу можна наносити на іржаві поверхні, які неможливо очистити. 
  • Фарбу матову, це фарба 3 в 1, яка являє собою ґрунтовку, інгібітор корозії та декоративне покриття. Фарба Durable Matt використовується не лише для металу, а й для обробки бетону та деревини. Фарба має протикорозійні властивості та хороші адгезійні параметри. З її допомогою можна приховати дефекти поверхні. 
  • Фарбу жаростійку, в основі якої силіконова смола, цей базовий компонент забезпечує високий ступінь еластичності матеріалу та надає матеріалу хороших адгезійних властивостей. Завдяки жаростійким властивостям можна наносити на вихлопні труби, радіатори, корпуси обігрівальної техніки тощо.

Виробник Biodur має сучасну лабораторію для розробки та тестування продукції. Сучасні технології разом з високими стандартами якості дозволяють виготовляти продукти високої якості, контролюючи вимоги безпеки кожної одиниці. 

Політика мінімального утворення відходів є одним із щоденних завдань виробника, що мінімізує вплив на навколишнє середовище. 

Продукція виробляється на заводі, оснащеному німецькими автоматичними лініями, також на підприємстві діє система управління якістю, сертифікована відповідно до ISO 9001:2015 де контролюється кожен етап виробничого процесу.

Лідером серед продукції бренду є фарба Biodur 3 в 1, яка виробляється в різних варіаціях та має різне призначення. В інтернет-магазині 🛍️ Fаrbers ви можете купити фарбу Biodur всього асортиментного ряду виробника за доступними цінами.

Розгорнути
Вгору