Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Den Braven

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Den Braven була заснована в 1974 році і спеціалізувалася на сертифікованому ISO виробництві високоякісних герметиків, монтажного клею, пінополіуретанів і технічних аерозолей для будівництва та промисловості. Засновник компанії Ден Бравен відкрив свій перший невеличкий завод в місті Остерхаут. Та досить швидко компанія зуміла вийти спочатку на європейський ринок, а потім і у США.

Наразі компанія налічує заводи в багатьох країнах Європи та один в Америці. Таких швидкий успіх компанія Den Braven здобула завдяки своєму прагненню виробляти лише якісні сертифіковані продукти. На своїх заводах вони не тільки виготовляють будматеріали, але й проводять дослідження, тестують нові технології та хімічний склад.

Товарна лінія даного виробника представлена наступними категоріями будівельної хімії: піна для монтажних робіт, пластифікатори, герметики, розчинники.

Кожен матеріал розрахований для вирішення тих чи інших виробничих завдань, в залежності від особливостей використання. Область застосування матеріалів дуже різноманітна, адже герметики можуть використовуватися як для скління, обладнання плавальних басейнів, виконання санітарних і естетично привабливих швів.

Матеріали Den Braven використовують для виконання таких будівельних і ремонтних робіт:

  • Монтажний клей, він же «рідкі цвяхи» використовується для укладання підлоги в приміщеннях, або ж для встановлення панелей, керамічної плитки та дзеркал, що крипляться на стіну.
  • Герметик незамінний для робіт по склінню. Можна застосовувати при встановці віконних рам з будь-якого типу скла. Він також стане вам у нагоді у ванній та кухні, якщо між раковиною, чи душовою кабіною та стіною чи підлогою, утворилася щілина. Тоді ви можете замаскувати її герметиком, щоб туди не потрапила вода.
  • Також у компанії багатий вибір технічних аерозолей: очищувачи поверхонь, протикорозійні аерозолі, мастила, спреї проти іржі та багато іншого.

Матеріали торгової марки Den Braven відмічаються особливими позитивними якостями:

  1. Надійна будівельна хімія від даного виробника має відміннні характеристики і прослужить вам тривалий час.
  2. Високу якість виділяють споживачі з усього світу, а міжнародні сертифікати тільки підтверджують її.
  3. Співвідношення ціни і якості робить продукцію торгової марки Den Braven приємною і доступною – як для великих забудовників так і в побутовому житті.
  4. Простота у використанні робить оптимальним придбання матеріалів для ремонтних і будівельних робіт від даної компанії - як для професіоналів, так і для любителів.
Розгорнути
Вгору