Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Eskaro

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Міжнародна корпорація Eskaro Group AB спеціалізується на виробництві лакофарбових матеріалів та включає компанії з різних країн, зокрема з України, Фінляндії, Естонії та Латвії.

Всі ці компанії працювали окремо, але у 2007 році об'єдналися в холдингову компанію Eskaro Group AB, яка зареєстрована у Швеції (м. Гетеборг).

Не дивлячись на факт входження до єдиної корпорації, представництва у вищезазначених країнах ведуть свою виробничу діяльність незалежно одне від одного.

Асортимент виробника доволі вражаючий і налічує більш ніж 300 видів лакофарбових матеріалів, а річний обсяг виробництва заводів групи складає більш ніж 35 000 000 літрів матеріалів.

Вітчизняне представництво теж розвивається швидкими темпами, в період 2001 - 2007 роки на території нашої держави було створено 18 філій, які займаються реалізацією лакофарбової продукції. З 2011 року продукція від Eskaro Group AB під власними торговими марками: Eskaro, Aura, Condor, Grover, стала доступною в магазинах різних міст України.

Також, на території нашої держави діє 150 колорувальних студій "Eskarocolor", які дають можливість отримати фарби в понад 15 000 кольорів та відтінків, що дозволяє українським споживачам втілювати будь-які дизайнерські плани та ідеї.

Асортимент бренду доволі широкий та включає найрізноманітнішу продукцію, включаючи:

  • Оздоблювальні, фасадні та структурні фарби.
  • Декоративні шпаклівки.
  • Алкідні та акрилові емалі.
  • Засоби для захисту дерева.
  • Лаки та клеї.
  • Ґрунтовки та герметики.

Компанія продовжує свій розвиток і сьогодні, впроваджуючи нові технології та інновації, щоб задовольнити потреби сучасного будівельного ринку. Всі товари бренду ESKARO відзначаються високою якістю, надійністю та довговічністю, що робить їх доволі популярними серед споживачів.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує найкращі рішення та найякісніші матеріали від бренду ESKARO для задоволення всіх вимог та очікувань клієнтів. Незалежно від виду робіт ви зможете купити фугу ESKARO DUAX EPOXY чи глибоко проникний ґрунт Aquastop, а якщо плануєте роботи з фарбування, то слід звернути увагу на фарбу Eskaro Mattilda. З високоякісною продукцією від виробника Eskaro життя стає яскравішим.

Розгорнути
Вгору