Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Farbex

Farbex - відома українська торгова марка компанії Полісан, яка з’явилася на ринку ще у 2004 році. Під цим брендом реалізуються високоякісні лакофарбові матеріали для широкого спектра застосувань.

Вітчизняний бренд здобув визнання серед користувачів завдяки своїм інноваційним продуктам, високим стандартам якості та доступним цінам не лише на території України, а й далеко за її межами.

Асортимент продукції Farbex включає різноманітні види оздоблювальних матеріалів для внутрішніх та зовнішніх робіт, зокрема:

  • Інтер'єрні фарби. Мають чудові декоративні властивості, легкі у нанесенні та забезпечують стійкість до миття та зносу.
  • Фасадні фарби. Забезпечують надійний захист від атмосферних впливів та довговічність покриття.
  • Лаки для дерева. Забезпечують захист та підкреслюють природну красу деревини.
  • Емалі для металу та дерева. Стійкі до корозії та механічних пошкоджень.
  • Ґрунтовки. Поліпшують адгезію, запобігають появі плям та забезпечують рівномірне нанесення фарб.
  • Шпаклівки. Використовуються для вирівнювання поверхонь перед нанесенням фінішного покриття.
  • Продукція бренду відзначається високою покривною здатністю, довговічністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Усі матеріали проходять суворий контроль якості на кожному етапі виробництва відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015.

Продукція Farbex має конкурентоспроможні ціни, що робить її доступною для широкого кола споживачів. А постійне впровадження новітніх технологій та розробок покращує якість та характеристики продукції.

Виробництво також дбає про навколишнє середовище та орієнтоване на використання екологічно чистих та безпечних для здоров’я матеріалів.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує якісні та довговічні лакофарбові матеріали, зокрема й бренду Farbex. У нас ви можете купити інтер’єрну фарбу чи ґрунтовку для створення якісного та бездоганного інтер'єру за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, доступні ціни та швидку доставку по всій Україні.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору