Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Aqua Protect

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Під ТМ Aqua Protect виробниче підприємство «Слобожанська Технологічна Компанія» виробляє герметики на основі бутилкаучуку у вигляді стрічок, шнурів та мастик для будівництва, промисловості та автомобілебудування.

Це молодий вітчизняний бренд, який з’явився на ринку у 2014 році, але попри молодий вік вже встиг зайняти гідні позиції, як на вітчизняному просторі, так і за його межами. Географія клієнтів бренду виходить далеко за межі України. Сьогодні продукція ТМ Aqua Protect активно експортується в країни ЄС.

Серед асортименту торгової марки Aqua  Protect є така продукція:

  • Бутилові стрічки.
  • Бутилові стрічки з армуючим покриттям.
  • Бутилові шнури.
  • Бутилкаучукові стрічки.
  • Стрічки для монтажу вікон.
  • Ущільнювальні стрічки.

Сьогодні підприємство оснащене унікальним обладнанням, що гарантує високу якість продукції, ефективність та гнучкість технологічного процесу. На підприємстві впроваджена система менеджменту якості ISO 9001:2008.

На базі підприємства також створена лабораторія, що дозволяє здійснювати постійний контроль якості продукції, а також працювати над створенням нових видів товарів та вдосконаленням наявного асортименту.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers підтримує вітчизняних виробників та представляє у своєму асортименті продукцію бренду Aqua Protect. У нас ви можете купити герметизуючу бітумну стрічку та інші види гідроізоляційних стрічок або ж герметик каучуковий aqua protect, який має особливий попит серед користувачів.

Розгорнути
Вгору