Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Borma

Borma - компанія, яка виникла завдяки пристрасті до роботи з деревом та розпочала свій шлях в далекому 1928 році, коли Антон Бранд заснував у Німеччині першу компанію, спеціалізовану на виробництві матеріалів для обробки дерева під власною назвою.

З того часу досвід роботи доповнювався, компанія розвивалася і як результат сьогодні це

відомий бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні високоякісних хімічних продуктів для деревообробки та меблевого виробництва.

Компанія зосереджена на надійності, гнучкому підході до побажань клієнтів, якості продукції та безпеці виробів. Ці ключові складові визначають профіль компанії й роблять її продукцію популярною.

Виробник пропонує лише найкращі професійні товари, для широкого спектра завдань, а саме:

  • Ремонт та реставрація покриттів (шпаклівки, ретушуючі матеріали, морилки, лаки для фіксації, ізолятори, клеї, відновлювачі для дерева тощо).
  • Внутрішнє та зовнішнє оздоблення (олії, віск, ґрунт, лак тощо).
  • Декорування (ґрунт, віск, клей, лак і т.д.).
  • Позолота (клеї, наповнювачі, покриття, сусальне золото, бджолиний віск, аксесуари та багато іншого).

Компанія постійно проводить дослідницьку роботу, розробляючи нові матеріали з урахуванням потреб своїх клієнтів та останніх досягнень лакофарбової промисловості.

Вся продукція Borma відповідає європейським нормам щодо шкідливих викидів та сполук в атмосферу. Товари пройшли тестування в Інституті біологічних будівельних матеріалів (Розенхайм, Німеччина), які підтвердили відсутність летких органічних сполук (VOC), заборонених біоцидів, важких металів та радіоактивних компонентів в товарах бренду.

Виробник відомий своєю надійністю, ефективністю та інноваційними рішеннями, які відповідають вимогам сучасного ринку деревообробки.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує широкий вибір високоякісної продукції бренду за доступними цінами. Продукція виробника призначена як для професійних майстрів, так і для домашніх користувачів, що дозволяє кожному знайти необхідне рішення для своїх потреб, будь-то антична патина Borma чи олія для деревини.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору