Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ceresit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Ceresit, заснована понад 100 років тому, має довгу історію, власні традиції та є компетентним партнером як для професійних майстрів у будівельній галузі, так і для пересічних користувачів.

Що робить бренд особливим, так це поєднання традиційних методів виробництва з передовими технологіями та постійне прагнення до удосконалення. Виробник слідкує за прогресом, спрямованим на інноваційні продукти та розширення на нові ринки, саме тому сьогодні це провідний бренд відомий у всьому світі.

Ceresit – експерт у різних сферах будівельної галузі займається виробництвом різноманітних будівельних матеріалів та систем для обробки поверхонь. Однією з ключових особливостей бренду є його широкий асортимент продукції, який включає:

  • Клеї та заповнювачі швів.
  • Шпаклівки, штукатурки та ґрунтовки.
  • Герметики та монтажні піни.
  • Стяжки та промислові підлоги.
  • Самовирівнювальні та ремонтні суміші.
  • Гідроізоляційні матеріали. 
  • Суміші для мурування.
  • Добавки в будівельні суміші.
  • Інтер'єрні, фасадні та ґрунт-фарби.

Кожен продукт бренду ретельно розроблений та пройшов випробування на відповідність вимогам якості та нормативам безпеки. Безпека та турбота про екологію також займають пріоритетні місця в діяльності компанії. Бренд активно працює над розробкою продуктів, які не мають негативного впливу на здоров'я людини та довкілля. Таким чином, покупці можуть бути впевнені в безпеці та ефективності використання продукції бренду Ceresit.

Саме завдяки широкому асортименту та високій якості матеріалів, які відповідають потребам як професіоналів у галузі будівництва, так і звичайних споживачів, які здійснюють ремонт власного житла бренд здобув неабияку популярність.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers підтримує прогрес, інноваційність та високоякісні товари, тож представляє широкий асортимент продукції бренду Ceresit. У нас ви можете купити клей для плитки Ceresit CM 11 або CM 17, ґрунтовку Ceresit CT 17, гідроізоляцію Ceresit СR 65 та багато іншої продукції від виробника для якісного та ефективного виконання широкого спектра будівельних та ремонтних робіт.

Розгорнути
Вгору