Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

GROVER

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Grover - відомий бренд міжнародної групи компаній Eskaro Group AB. Під торговою маркою випускаються та постачаються якісні засоби будівельної хімії.. Завдяки великому досвіду, команді прекрасних фахівців та відданості якості Grover завоював довіру споживачів та визнання у своїй галузі.

Заснований з метою задоволення потреб клієнтів у якісних та ефективних товарах Grover пропонує широкий асортимент продукції для різних сфер використання, а саме:

  • Монтажні піни.
  • Рідкі цвяхи. 
  • Будівельні клеї. 
  • Герметики (поліуретанові, силіконові, акрилові).
  • Будівельні стрічки.
  • Добавки до бетону.
  • Гідроізоляційні мастики.

Відмінною рисою бренду є його прагнення до інновацій та постійного вдосконалення продукції. Компанія активно вивчає нові сучасні технології впроваджуючи їх у виробництво, для забезпечення користувачів найкращими рішеннями в сегменті будівельної хімії.

Бренд Grover прагне створювати продукти, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Завдяки цьому, задовольняє потреби як професіоналів у галузі будівництва та ремонту, так і звичайних споживачів, які шукають ефективні засоби для власних проєктів.

Від своїх конкурентів бренд відрізняється грамотно продуманим асортиментом, наявністю ексклюзивних позицій, високим рівнем сервісу та підтримкою партнерів.

Інтернет-магазин 🛍️ Farbers пропонує високоякісну продукцію бренду Grover, яка допоможе швидко вирішити завдання будь-якої складності. Незалежно від того, що вам необхідно для ефективного виконання поставлених завдань чи то герметики, чи рідкі цвяхи ви все знайдете у нас, серед широкого асортименту будівельної хімії Grover по доступній ціні. З високоякісною продукцією бренду немає нічого неможливого у сфері будівництва та ремонту.

Розгорнути
Вгору