Кількість
|
Вартість
|
||
|
За останні десятиліття сфера будівельних матеріалів зробила багато кроків вперед. Особливу любов серед користувачів отримали гіпсокартонні системи, через легкість у використанні та помірну ціну. Серед елементів гіпсокартонних систем важливе місце займає профіль для гіпсокартону.
Це металевий елемент, який використовується при виконанні робіт з облицювання стель, стін гіпсокартоном та спорудженні різних конструкцій, таких як перегородки, арки та підвісні стелі. За допомогою гіпсокартонного профілю створюється «скелет» для майбутньої конструкції.
Профіль буває несучий та направляючий.
Несучий гіпсокартонний профіль (С) - встановлюється в направляючий профіль, безпосередньо, на нього прикріплюються гіпсокартонні листи.
Направляючий гіпсокартонний профіль (U) - основа каркаса, яка утримує несучий профіль. Він кріпиться до підлоги, стель та стін.
За призначенням гіпсокартонний профіль можна класифікувати так:
- Для монтажу стін та перегородок використовують стієчний профіль (CW), який кріпиться вертикально, та направляючий стіновий профіль (UW), який кріпиться горизонтально та використовується при монтажі каркаса для стін та перегородок.
- Відповідно для підвісних стель (включаючи багаторівневі) використовують стельовий профіль (CD) та направляючий стельовий профіль (UD).
- Також, для створення арок використовується спеціальний арочний профіль, який характеризується гнучкістю та легкістю в створенні дугових конструкцій.
Зазвичай профіль виготовляють з оцинкованої сталі, яка має хороші характеристики за помірну ціну та захищає матеріал від корозії. Також, виготовляють профілі й з алюмінію, але через високу вартість алюмінієві профілі не знайшли масового використання.
Купити профіль для гіпсокартону ви можете в інтернет-магазині 🛍️ Farbers. Ми пропонуємо якісний профіль для гіпсокартону для монтажу стель та стін за доступними цінами. Подбайте про якісні матеріали, які гарантуватимуть надійність та довговічність конструкцій вашого інтер’єру.